top of page

Dedykowany mentoring dla Ciebie lub Twojego zespołu

Nasza misja to nie tylko szkolenia, ale również długofalowe wsparcie w rozwoju umiejętności z obszaru pracy z klientem poprzez prace w ramach programu mentoringowego.

 

Każdy z nas w pewnym momencie swojej kariery boryka się z wyzwaniem. Może to być np. optymalizacja ścieżki klienta, zbudowanie skutecznego procesu zbierania i zarządzania feedbackiem lub rozwijanie nowych umiejętności związanych z obszarem customer success lub customer experience. W takich momentach najlepiej sprawdzi się mentoring.​

Dlaczego mentoring
ze mną?

Dzięki doświadczaniu i latach pracy z klientami jesteśmy wstanie Ci pomóc i naprowadzić na rozwiązania, które pozwolą Ci nie tylko osiągnąć sukces, ale sprawią, że rozwiniesz się zarówno jako ekspert i lider w swojej firmie. Calem programu jest praca nad przypadkiem z Twojej firmy tak żeby połączyć teorie, praktykę w calu dostarczenia wartości, które wykorzystasz w codziennej pracy.​

Każdy mentoring jest spersonalizowany i składa się z czterech kluczowych etapów, które zapewniają osiągnięcie sukcesu.

Etapy mentoringu

Jak przebiegała będzie nasza współpraca

01

Diagnoza potrzeb

Na początku wspólnej pracy poświęcimy czas na dokładne zrozumienie Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Dążę do tego, abyśmy mogli wspólnie określić główne obszary, na których warto się skupić, oraz ustalić konkretne cele, które chces osiągnąć.

03

Regularne spotkania i wsparcie

W trakcie naszej współpracy będziemy regularnie się spotykać żeby śledzić postępy, porozmawiać o Twoich doświadczeniach i problemach. Spotkania te są nie tylko okazją do refleksji, ale także inspirującą wymianą pomysłów i budowaniem motywacji.

02

Opracowanie planu działania

Razem ustalamy jasne kryteria sukcesu i stworzymy spersonalizowany plan działania, który będzie prowadził Cię do osiągnięcia Twoich celów. Dążę do tego, abyś miał klarowny zarys działań, które będą prowadzić go do sukcesu, oraz abyś czuł się wspierany na każdym etapie procesu.

04

Ocena postępów i dostarczanie feedbacku

Regularnie będę Ci dostarczać konstruktywny feedback, który pomoże Ci zidentyfikować obszary do poprawy oraz wzmacniać Twoje mocne strony. Dzięki temu będziesz mógł może świadomie rozwijać się i osiągać coraz lepsze wyniki. Będę Cię również wspierać w formułowaniu długofalowych celów i strategii działania.

Interesuje Cię mentoring?

Napisz!

Dziękuję za wiadomość!

bottom of page